fbpx

ПЕРЕПРОШИВКА І АДАПТАЦІЯ БЛОКІВ

У наш час, коли в інтернеті можна дізнатися практично все, люди намагаються самотужки зробити ремонт автомобілів.
Без потрібного досвіду у роботі відбувається пошкодження електронних елементів. Ушкодження антени іммобілайзера, пошкодження блоків іммобілайзерів, пошкодження блоків, які відповідають за працездатність автомобіля.

Для водіїв важливо, щоб автомобіль був чистий і доглянутий, і вони починають мити підкапотний простір. Хоча попадання вологи в блок керування двигуном, може знерухомити їхній автомобіль.

Спроба завести автомобіль на акумуляторі може призвести до розсинхронізації блоків автомобіля. Автомобілі куплені на аукціонах можуть бути без блоків керування взагалі.

Вирішення таких проблем не прості, як може здатися відразу, і замінити старий блок на новий недостатньо (машина просто не поїде). Потрібно зробити синхронізацію цього блоку з усім автомобілем.

Є два способи зробити синхронізацію блоків:
 1. Безпосередньо через діагностичний роз’єм (OBD), як правило, така процедура займає невелику кількість часу.
 2. За допомогою вичитування пам’яті блоків, де будуть виконуватися роботи з монтажу/демонтажу блоків, розбирання блоків, випаюванням процесорів та зчитуванням з них необхідної пам’яті для подальшої синхронізації (адаптація блоків).
Перепрошивка та адаптація блоків – всі ці роботи можна зробити в Сервісному Центрі “Автоключ” де майстри з величезним досвідом використовують лише оригінальне обладнання.
ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ І НАШ МЕНЕДЖЕР З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛей!

  контакти
  Для запису на консультацію та за будь-якими запитаннями дзвоніть нам по телефону.
  +380 96 400 50 50,
  +380 66 400 50 50
  ЯК НАC ЗНАЙТИ?
  Top
  Як до нас доїхати?
  -