fbpx

Видалення з пам'яті втраченого автоключа

Поряд із повною втратою ключів, одним із найчастіших звернень до Сервісного Центру є прохання клієнта про видалення з пам’яті загубленого ключа.Як правило, втрачені речі завжди хтось знаходить. Якщо Ви втратили ключі автомобіля, або їх украли у вас, щоб уникнути запуску автомобіля або проникнення в салон автомобіля зловмисника, у якого знаходиться викрадений або знайдений ключ від вашого авто. Потрібно видалити його з пам’яті автомобіля.

За допомогою спеціальних програматорів наші майстри підключаються до Вашого автомобіля та з’єднуються з блоком іммобілайзера або блоком керування двигуном (у кожному авто індивідуально). За допомогою такого з’єднання відбувається контакт із мікроконтролером пам’яті бортового комп’ютера Вашого автомобіля. У ньому зберігається інформація про кількість прописаних ключів. Відповідно, відбувається видалення загубленого ключа і, при необхідності, прописка нового ключа з чіпом. У такому разі ключ, який не бере участі в процесі прописки, заводити автомобіль вже не буде, оскільки в пам’яті його вже немає, або він вже замінений новим прописаним ключем.

Якщо у Вас залишився один ключ від машини, ми наполегиво, радимо вам терміново звернутися до нашої компанії для виготовлення запасного ключа.

У деяких автомобілях видалити ключ із пам’яті за допомогою підключення до діагностичного роз’єму. У такому випадку з автомобіля знімається іммобілайзер, і дані про втрачений ключ видаляються безпосередньо з пам’яті іммобілайзера. За потребою дописується ще один ключ.

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ І НАШ МЕНЕДЖЕР З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛей!

  контакти
  Для запису на консультацію та за будь-якими запитаннями дзвоніть нам по телефону.

  +380 96 400 50 50
  +380 66 400 50 50
  ЯК НАС ЗНАЙТИ?
  Top
  Як до нас доїхати?
  -