fbpx

ЗАМОК КПП

При встановленні протиугінної електронної системи необхідно подбати і про механічний захист авто. Спільно з охоронним комплексом, вона ефективно протистоїть злочинам викрадачів.Автозамки бувають електромеханічного та механічного типу. За допомогою їх блокується доступ до простору під капотом або конкретним елементам управління.Одним з найкращих способів механічного автомобільного захисту від угону є захист коробки передач авто, яка повністю блокує перемикання передач. Навіть якщо зловмисник спробує завести двигун, жодна передача не ввімкнеться. Механічний захист коробки передач не дозволить викрасти авто на своєму ходу, і навіть відбуксирувати його вручну.

ОСОБЛИВОСТІ ВСТАНОВЛЕННЯ КПП ЗАМКІВ

Робота блокатора селектора авто, ґрунтується на обмеженні руху приводних елементів перемикання швидкостей. Блокатори обмежують рухливість:

 • механізмів перемикання коробки;
 • зв’язуючих механізмів перемикання та важеля тросів;
 • важеля швидкісного перемикання

Механічний захист коробки буває декількох видів і варіюється в залежності від універсальності конструкції та типу установки. Найпростішими є дугові блокатори на коробки, що не вимагають установки на авто напрямних елементів.

Блокатори можна класифікувати на види:

Універсальні. Можуть використовуватися на різних типах автомобілів та вимагають гарних знань пристрою та доробок куліси. Можуть оснащуватися фіксуючим, стаціонарним або знімним штиром.

Модельні. Розробляються особливо певної моделі авто. Тому, окрім встановлення штиря або створення отворів під личинку замку, не потребує жодних доопрацювань.

Замовити замок проти крадіжки за доступною ціною, Ви можете в Сервісному Центрі «Автоключ». Захист коробки передач – вартість установки в Дніпрі варіюється в залежності від моделі авто та типу замка.

 

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ І НАШ МЕНЕДЖЕР З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛЕЙ!

  контакти
  Для запису на консультацію та за будь-якими запитаннями дзвоніть нам по телефону.

  +380 96 400 50 50
  +380 66 400 50 50
  ЯК НАС ЗНАЙТИ?
  Top
  Як до нас доїхати?
  -