fbpx

ЗАМОК капота

Наявність сигналізації, на жаль, не скасовує того факту, що зловмисник не досягне свого і Ваше авто залишиться в цілісності. Зменшити ймовірність угону допомагає замок на капот.

Електромеханічний замок капота – захисний механізм, що відповідає за блокування підкапотного простору з метою запобігання викраденню або викраденню конкретних деталей автомобіля. Конструкція такого замку представляє собою два пов’язаних між собою вузла: замикаючий механізм та електромеханічний привід з соленоїдом.

Встановлення антикрадіжного замку на капот, дозволяє захистити від крадіжки цінні компоненти та вузли, розташовані в підкапотному просторі, а сам транспорт від викрадення.

Замок капота не дозволяє викрадачеві:

 • перемикати, при встановленому блокаторі важеля КПП, режим автоматичної трансмісії;
 • використовувати системи керування двигуном та живлення;
 • міняти штатний контролер двигуна і таким чином обходити штатний іммобілайзер;
 • знеструмлювати автосигналізаційну сирену.

При захищеному підкапотному просторі суттєво ускладнюється спроба викрадення автомобіля. А найсерйознішою проблемою для зловмисника стає модельний замок на капот з іммобілайзером.

Сервісний Центр “Автоключ” пропонує встановлення найбільш надійних замків для капота на автомобіль за доступною вартістю. Ми маємо вагомий досвід в антикрадіжній сфері, працюємо з різними моделями авто. У своїй роботі ми застосовуємо лише перевірене обладнання високої якості. В арсеналі всі різновиди замків для капота, тому Ви зможете підібрати для себе найкращий варіант.

Замок розробляється на капот під певну модель авто, враховуючи його конструктивні особливості, тому відповідають дизайну простору під капотом і встановлюються на штатні місця. Наші замки відрізняються високим професійним захистом від силового відкриття замку та підбору, вкриті антикорозійним складом, тому не потребують додаткового обслуговування.

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ І НАШ МЕНЕДЖЕР З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛЕЙ!

  контакти
  Для запису на консультацію та за будь-якими запитаннями дзвоніть нам по телефону.

  +380 96 400 50 50
  +380 66 400 50 50
  ЯК НАС ЗНАЙТИ?
  Top
  Як до нас доїхати?
  -