fbpx

Заміна корпусів автоключів

У нашому Сервісному Центрі “Автоключ” заміна корпусів автоключів відбудеться в найкоротші терміни, майстри якісно поміняють корпус і наріжуть ключ, а Ви зможете вибрати собі корпус, який Вам найбільше сподобається. На всю виконану роботу та матеріали ми надаємо гарантію.

Буває кілька основних різновидів ключів:

 • ключ із чіпом;
 • ключ із кнопками;
 • викидний ключ з кнопками (що складається).

 

У процесі експлуатації ключа він зношується, затираються глянсові елементи, гумові кнопки протираються/рвуться, лезо ключа може відламатися від корпусу.
У таких випадках потрібна заміна старого корпусу ключа на новий.

Заміна корпусу

Якщо у Вас звичайний ключ без кнопок центрального замка, а хотілося б ключ сучасніший, ми зможемо запропонувати різні варіанти. Є можливість вибрати ключ у викидному варіанті, що Вам найбільше сподобається. Також бувають заводські ключі з кнопками, які можна замінити на корпус у викидному виконанні. Це більш органічне та сучасне рішення, яке порадує Вас своєю практичністю. 

Пропоновані нами моделі корпусу ключа можуть відрізнятися за дизайном та функціоналом, а відповідно, і за ціною.

Буває так, що корпуси ключів купують на різних сайтах і намагаються самотужки поміняти його. Цим займатися ми не рекомендуємо, тому що в ключі знаходиться електроніка, яка сприяє запуску авто, і за незнанням можна зачепити один з багатьох мікро елементів. Тому відновлення ключа буде в рази дорожче, причому якість таких ключів хоче залишати кращого.

При самостійній заміні корпусу ключа Вам потрібно буде зробити нарізку секретності на ключі, що також коштує грошей. Виходячи з цього, виходить що самостійно змінюючи корпус ключа, Ви ризикуєте пошкодити плату. 

Якщо Ви вирішили все зробити самі, то пам’ятайте. У момент розбирання Ви можете пошкодити чіп і заміна корпусу може перерости у повноцінне виготовлення нового автоключа. Особливо це небезпечно за наявності лише одного екземпляра ключа до автомобіля. Звичайно ж, ми намагатимемося допомогти Вам і в цьому випадку, але витрати коштів і нервів відрізнятимуться в рази.

У нашому Сервісному Центрі “Автоключ” заміна корпусів автоключів відбудеться в найкоротші терміни, майстри якісно поміняють корпус і наріжуть ключ, а Ви зможете вибрати собі корпус, який вам найбільше сподобається. На всю виконану роботу та матеріали ми надаємо гарантію.

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ І НАШ МЕНЕДЖЕР З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛЕЙ!

  контакти
  Для запису на консультацію та за будь-якими запитаннями дзвоніть нам по телефону.

  +380 96 400 50 50
  +380 66 400 50 50
  ЯК НАС ЗНАЙТИ?
  Top
  Як до нас доїхати?
  -