fbpx

Ласкаво просимо!

Давайте знайомитися

Наша місія

IMG_7584 (1) (1)
mjtyhre (1)

забезпечити клієнту максимально швидкий, але водночас якісний комплекс заходів для безпеки авто та працездатності складної автомобільної електроніки. Ми підтримуємо принцип трьох «К»:

Комплекс

Користь

Кваліфікація

Про компанію

Ласкаво просимо до Сервісного Центру «Автоключ», компанії, що працює на ринку автомобільного та ключово-замкового сервісу та товарів. Вже понад 15 років ми надаємо нашим клієнтам якісні послуги з виготовлення автомобільних ключів на Mazda, Ford, Mercedes, Toyota та не тільки, а також різноманітні товари, за що отримуємо багато вдячних відгуків та рекомендацій. Працюємо тільки на найсучаснішому обладнанні та, за сукупністю послуг, що надаються, є одними з найкращих в Україні у своєму сегменті ринку.

Чим можемо бути корисними?

майстри на всі руки

Цими та багатьма іншими послугами зможе Вас порадувати Сервісний Центр «Автоключ». Наша компанія працює з корпоративними споживачами, такими як прокат автомобілів, пасажирськими перевізниками, транспортними підприємствами та іншими великими компаніями. Але при цьому ми не забуваємо про клієнтів, які звертаються до нас вперше або лише придбали свій перший автомобіль. А незабаром отримати якісне обслуговування можна буде і в інших містах нашої країни. Ми активно працюємо над тим, щоб гарного сервісу було якнайбільше і якісне виготовлення автомобільних ключів на Mercedes, BMW, Subaru, Volkswagen та інші транспортні засоби були доступні в кожному куточку нашої країни.

Наша команда

Як бачите, у нас можна знайти досить широкий асортимент послуг і ми на цьому не зупиняємося. Досить активний розвиток компанії побудований на відмінному співвідношенні ціна/якість, а також на професіоналізмі наших майстрів. Велика увага приділяється постійному навчанню та зростанню наших співробітників, які регулярно проходять курси про підвищення своєї кваліфікації, стежать за новими трендами на світовому ринку, технічними нововведеннями, оновленнями у програмному забезпеченні для діагностики та ремонту автотранспорту, новинками у виготовленні автомобільних ключів на нові моделі авто.
Надійні та перевірені постачальники дають гарантію на свій товар, різноманітні акції, а швидка реакція наших менеджерів на індивідуальні запити та побажання наших замовників – для нас важлива позиція. Завдяки всьому вищевикладеному і складається відмінна репутація, чим ми дуже пишаємось та дорожимо. Працюючи з багатьма виробниками на пряму та на особливих, ексклюзивних умовах, ми можемо собі дозволити надавати гарну та вигідну ціну як кінцевому споживачеві, так і оптовим покупцям. Але абсолютно не має значення, чи обслуговувалися Ви у нас раніше, чи вперше на нашому сайті – у будь-якому випадку, на Вас чекає приємний сервіс, вартість та відмінна якість обслуговування. Ми цінуємо наших клієнтів, і намагаємося ставати все краще і краще з кожним днем.

Наші роботи

Встановлення охоронного комплексу на Mercedes

Переглянути кейс

Встановлення магнітоли на Hyundai Sonata

Переглянути кейс

Дублікат ключа на BMW

Переглянути кейс

Встановлення центрального замку та сигналізації на Volkswagen

Переглянути кейс
контакти
Для запису на консультацію та за будь-якими запитаннями дзвоніть нам по телефону.

+380 96 400 50 50
+380 66 400 50 50
Як нас знайти?
Top
Як до нас доїхати?
-