fbpx

АВАРІЙНЕ ВІДКРИТТЯ АВТОМОБІЛЯ

 1. Забули ключі в салоні?
 2. Зачинили ключі в багажнику?
 3. Не працює дверний замок?
 4. Сів акумулятор?
 5. Втратили робочий ключ?

Трапляються випадки, коли просто необхідно потрапити в автомобіль.

Багато водіїв намагаються самотужки відкрити автомобіль за допомогою порад знайомих, відео з Youtube, буває навіть за допомогою перехожих, але такі спроби тільки можуть пошкодити авто.

При цьому ремонт пошкоджень після такого відкриття в рази дорожче аварійного відкриття.

Як правило, таке втручання нічим добрим не закінчується, а тільки може ускладнити та підвищити вартість на послуги відкриття автомобіля.

Ми допомагаємо відкрити машину в тих випадках, коли відчинити замок автомобіля не виходить ні з пульта, ні ключем. Також якщо автомобіль заблокований, а ключі залишилися в салоні.

У таких ситуаціях, більшості водіїв, на думку спадають не найкращі ідеї. Наприклад, розбити вікно, висвердлити личинку замку тощо.

СЛУЖБА ВІДКРИТТЯ АВТО “АВТОКЛЮЧ”

Ми пропонуємо Вам більш ефективне та менш витратне рішення. Відкриття авто ми здійснюємо професійним інструментом швидко і дуже акуратно. Наші спеціалісти приїжджають у найкоротші терміни, залежно від місцезнаходження автомобіля.

Найкраще вирішення цієї проблеми Аварійна Служба «Автоключ», фахівці якої в найкоротші терміни зможуть без пошкоджень відкрити авто, використовуючи тільки професійне обладнання.

Аварійне відкриття замків авто краще довірити нашим фахівцям. Таке рішення не тільки заощадить Вам час і кошти вже зараз, але й допоможе вам у майбутньому. Наприклад, якщо Ви вирішите продати свій автомобіль. Сьогодні покупці автомобілів на вторинному ринку звертають увагу на пошкодження лакофарбового покриття та на номери скла. Тому ми не рекомендуємо робити аварійне відкриття дверей авто власними силами. Ми відкриємо вашу машину без пошкоджень і навіть без подряпин. 

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ І НАШ МЕНЕДЖЕР З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛЕй!

  контакти
  Для запису на консультацію та за будь-якими запитаннями дзвоніть нам по телефону.

  +380 96 400 50 50
  +380 66 400 50 50
  ЯК НАС ЗНАЙТИ?
  Top
  Як до нас доїхати?
  -