fbpx

ЗАМОК КПП + КАПОТА

Конструкція CONSTRUCT VARIO не має аналогів на ринку серед протиугінних замків та інших засобів безпеки автомобіля. Якщо Ви хочете захистити свій автомобіль від угону лише одним поворотом ключа – тоді цей протиугінний замок підійде Вам якнайкраще: він замикає і коробку перемикання швидкостей, і сам капот автомобіля. Коли електронні протиугінні системи нейтралізовано, CONSTRUCT продовжує захищати Ваш автомобіль.

CONSTRUCT VARIO має певні переваги:

 1. Блокує одночасно селектор коробки перемикання швидкостей та капот автомобіля.
 2. Відчиняється та зачиняється лише ключем.
 3. Виготовляється в заводських умовах під конкретну модель автомобіля.
 4. Встановлюється на штатні місця в кузові автомобіля на зривні кріплення.
 5. Захищений від відкриття відмичками, вандального злому та бампінгу.
 6. Не залежить від стану акумулятора та інших функцій автомобіля.
 7. Немає аналогів на ринку антикрадіжних засобів.
 8. Циліндр виходить назовні у зручному місці на консолі, не псує інтер’єр салону.

Запропонований протиугінний замок можна відчиняти та зачиняти тільки ключем. Крім того, у протиугінному замку CONSTRUCT у відкритому та закритому стані циліндр не виходить за межі замку, у той час як в інших замках капота та замках КПП у відкритому стані (при використанні автомобілем), циліндр виходить з консолі на 3-5 см, що різко погіршує ергономіку їхнього салону. Протиугінний замок повністю знаходиться в підконсольному та підкапотному просторі, назовні виходить лише циліндрична частина, яка гармонійно поєднується з інтер’єром Вашого автомобіля. Місце виходу циліндра назовні обирається з урахуванням конструктивних особливостей автомобіля, зручності користування та дизайну інтер’єру салону. Замок виготовляється у заводських умовах під конкретну модель автомобіля.

Пропонуємо розглянути механізм дії замку CONSTRUCT.

Для закриття системи VARIO необхідно перевести важіль селектора КПП у потрібне положення, паркінг для автоматичних КПП та положення “задній хід” для механічних та роботизованих КПП, та переконатися, що капот закритий на штатний механізм. Поворотом ключа в салоні одночасно блокується перемикання селектора КПП та відкриття кришки капота. При цьому автомобіль позбавлений можливості нормально рухатися завдяки блокуванню селектора КПП і закритий вільний доступ до підкапотного простору, де знаходяться основні системи та елементи, що відповідають за роботу двигуна автомобіля та штатні системи захисту.

Відкривається протиугінний замок CONSTRUCT VARIO таким самим чином – поворотом ключа в салоні авто.

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ І НАШ МЕНЕДЖЕР З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛЕЙ!

  контактИ
  Для запису на консультацію та за будь-якими запитаннями дзвоніть нам по телефону.

  +380 96 400 50 50
  +380 66 400 50 50

  ЯК ДО НАС ДІБРАТИСЯ?

  Top
  Як до нас доїхати?
  -