fbpx

НЕ ЗАВОДИТЬСЯ АВТОМОБІЛЬ?

замок автомобильной двери

Кожен водій стикався із ситуацією коли не заводиться автомобіль.

Найчастіше більшість сервісів беруть гроші, а в результаті вирішити проблему не можуть. Доводиться витрачати час і гроші у пошуках тієї СТО, яка допоможе у вирішенні.

Для того, щоб вирішити цю проблему, перше, що потрібно перевіряти в такій ситуації – це працездатність ключа.

Якщо ключ не читається (він не видає код), його потрібно залишати на ремонт і у 95% випадках автомобіль заведеться та поїде.
Спроба розбору ключа, як варіант для заміни батарейки, може призвести до втрати чіпа (іммобілайзера). Новий чіп потрібно буде запрограмувати на автомобіль.

Якщо ключ дає сигнал, то наступний крок – перевірка «накачування» антени іммобілайзера: чи приймає машина сигнал із ключа. Якщо сигнал не приймається автомобілем, може бути два варіанти проблеми:

 • механічна поломка (розірваний ланцюг для зчитування коду);
 • електронна проблема (порушена пам’ять у блоках автомобіля).
Також, однією з причин того, що не заводиться автомобіль, може бути проблема з протиугінними системами: при неякісній установці або при використанні поганої системи, машина може заблокуватися і в таких ситуаціях потрібно читати інструкцію користувача, якщо описане в інструкції не допомагає, протиугінну систему потрібно повністю демонтувати.Спроба викрадення авто – також причина поломки і в такій ситуації могли бути замінені блоки в авто зі спробою програмування нових ключів.При покупці автомобіля з рук часто другий ключ – це муляж, і при втраті робочого ключа неможливо скористатися другим для запуску авто.У Сервісному Центрі «Автоключ» майстри допоможуть усунути проблему з гарантією на виконані роботи.
ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ І НАШ МЕНЕДЖЕР З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛІВ!

  контакти
  Для запису на консультацію та за будь-якими запитаннями дзвоніть нам по телефону.

  +380 96 400 50 50
  +380 66 400 50 50
  ЯК НАС ЗНАЙТИ?
  Top
  Як до нас доїхати?
  -