fbpx

Сигналізація на авто

Зовсім недавно купили машину і ось нарешті отримали ключі на руки?

Час задуматися про ризики викрадення авто.

Давайте розберемо приклади:

 • Кидали машину в будь-якому місці, у дворику, в гаражі, без охорони? Біля гіпермаркетів, на великій відстані від місця роботи, на стоянці без камери? Це загрожує наслідками: швидке викрадення, заплановане викрадення, розбійний напад.
 • Машини, які зберігаються на стоянках з охороною біля будинків і офісів, загрожують такими наслідками: крадіжка ключів, швидкі викрадення, заплановані викрадення із застосуванням техніки.
 • Машини паркуються на стоянках, які охороняються і час відсутності до 30 хвилин. Тут застосовуються: швидкі викрадення, зазвичай супроводжуючись крадіжкою ключів.
 • Особливо схильні до викрадення автомобілі, обладнані системою “безключового” доступу. Процес крадіжки авто відбувається без фізичних ушкоджень авто, за допомогою обладнання, що ретранслює сигнал з ключа власника до автомобіля.

У цій схемі необхідно дві людини і “вудка”. Один ходить за автовласником, зчитуючи код ключа, і передає його другому зловмиснику, який перебуває біля автомобіля. Отримавши код, автомобіль “розуміє” що ключ поруч, і дає можливість відчинити двері та запустити двигун.

У якій ситуації ви б не опинилися, ДУЖЕ ВАЖЛИВО вибрати потрібну ОХОРОННУ СИСТЕМУ для авто!

Сигналізація для авто та її встановлення в Сервісному Центрі “Автоключ” – одна з найпопулярніших послуг, що дають змогу захистити авто від викрадення і псування.

Встановлення автосигналізації проводиться в найкоротші терміни з ІНДИВІДУАЛЬНИМ ПІДХОДОМ ДЛЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ.

 

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ І НАШ МЕНЕДЖЕР З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛЕЙ!

  контакти
  Для запису на консультацію та за будь-якими запитаннями дзвоніть нам по телефону.

  +380 96 400 50 50
  +380 66 400 50 50
  ЯК ДО НАС ДІБРАТИСЯ?
  Top
  Як до нас доїхати?
  -