fbpx

Аварійна служба

НЕ МОЖУ ВІДКРИТИ АВТО, ЩО РОБИТИ?

1. Забули ключі у салоні?
2. Зачинили ключі в багажнику?
3. Не працює дверний замок?
4. Сів акумулятор?
5. Чи були втрачені всі ключі?

Багато водіїв намагаються самотужки відкрити автомобіль за допомогою порад знайомих, відео з Youtube, буває навіть за допомогою перехожих, але такі спроби тільки можуть пошкодити авто. При цьому ремонт пошкоджень після такого відкриття в рази дорожче, ніж аварійне відкриття і може призвести до повної заміни деталі. Найкраще вирішення цієї проблеми – Аварійна Служба «Автоключ», фахівці якої в найкоротший термін зможуть без пошкоджень відкрити авто, використовуючи лише професійне обладнання.

Зачинили ключі в багажнику і доступу в салон немає?

На даний момент кількість спеціалізованих центрів, які якісно та професійно виконають роботи у себе на об’єктах, досить невелика, не кажучи про виїзні роботи.
У багатьох були ситуації, коли втратили останній робочий ключ, а терміново потрібно їхати і часу на доставку авто до сервісного центру немає. Замовивши послугу «Аварійна служба для авто», наш майстер приїде до місця знаходження автомобіля, за потребою відкриє авто, зніме замок, по якому виготовить ключ, запрограмує чіп в електроніку авто.
Завели автомобіль для прогріву двигуна і вийшли з нього, а він закрився? Зачинили ключі в багажнику і доступу в салон немає?
Наші фахівці виїдуть до Вашого автомобіля та за допомогою спеціалізованого обладнання відкриють В/аше авто, без жодних пошкоджень.

Залишайте заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами

  контакти
  Для запису на консультацію та за будь-якими запитаннями дзвоніть нам по телефону.

  +380 96 400 50 50
  +380 66 400 50 50
  ЯК НАС ЗНАЙТИ?
  Top
  Як до нас доїхати?
  -