fbpx

АВТОКЛЮЧІ З ЧІПОМ

Наприкінці 20-го початку 21 століття автомобілі почали укомплектовувати штатними антикрадіжними системами (іммобілайзер), важлива частина якого – є наявність чіпа. Фактично кожен сучасний автомобіль, випущений після 1995 року, має ключі із чіпом. Сам собою ключ необхідний у тому, щоб включати запалення. Далі, якщо ключ відповідає даному автомобілю, він повинен завести цей транспортний засіб. З метою економії власних коштів, а також свого часу, важливо мати додатковий ключ із чіпом, оскільки відновлення ключів з електронікою в кілька разів дорожче, ніж виготовлення додаткового.

Є КІЛЬКА СПОСОБІВ ВИГОТОВЛЕННЯ ЧІПА:

 1. З копії робочого ключа зчитується код та записується в новий чіп;
 2. Програмування чіпа в авто – один із найпопулярніших способів виготовлення ключа з чіпом. Ключ програмується безпосередньо в авто спеціальним обладнанням (для коректної роботи чіпа використовується лише оригінальне обладнання);
 3. Виготовлення ключа із чіпом по блоку іммобілайзера. Найскладніший спосіб виготовлення чіпа, оскільки з блоку зчитується потрібна інформація і записується в неї новий чіп (для такої роботи потрібні глибокі знання в роботі з електронікою авто).

Чіп-ключ є у більшості сучасних автомобілів: цей пристрій допомагає не тільки полегшити деякі дії, наприклад, прогріти машину, не виходячи з дому чи офісу, але й захистити авто від викрадення. Для того, щоб зробити роботу пристрою безпечною, виготовляють спеціальний чіп для автозапуску. Він має свій принцип роботи, згідно з яким пристрій може обмінюватися сигналами з ключем.

Працює це так:

 • Від чіпа, розташованого в ключі, надходить сигнал на іммобілайзер автомобіля.
 • Після цього активується автозапуск.
 • Вмикається антена, що зчитує інформацію.Вона вбудована в замок запалювання.
 • Відбувається запуск двигуна після того, як система розпізнає, що сигнал був поданий саме з того ключа, що належить автомобілю.

У Сервісному Центрі “Автоключ” можна виготовити автоключі з чіпом на будь-який автомобіль, де Ви отримуєте якісну роботу з гарантією.

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ І НАШ МЕНЕДЖЕР З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛей!

  контакти

  Для запису на консультацію та за будь-якими запитаннями дзвоніть нам по телефону.

  +380 96 400 50 50
  +380 66 400 50 50

  ЯК НАС ЗНАЙТИ?

  Top
  Як до нас доїхати?
  -