fbpx

ЗАМОК КЕРМОВОГО ВАЛУ

З кожним днем ​​зростає кількість автомобілів, в яких замість стандартного класичного селектора з важелем перемикання використовуються електронні системи перемикання типу «шайби», «джойстика» або електронного селектора на кермовій колонці з пелюстками перемикання. Всі ці системи управління трансмісії є електронними, і механічно заблокувати управління коробки перемикання швидкостей на цих авто неможливо. Тому чеський виробник протиугінних систем CONSTRUCT, почав розробку протиугінних замків нового типу, що блокують інші рухливі вузли автомобіля, без керування яким автомобіль не може безпечно рухатися своїм ходом.

ОДНИМ З ТАКИХ ЗАМКІВ Є МЕХАНІЧНИЙ БЛОКАТОР КЕРМОВОГО ВАЛУ — CONSTRUCT VOLANT.

Антикрадіжний замок кермового валу CONSTRUCT VOLANT у закритому положенні блокує поворот кермового колеса.

Особливості:

 • блокує поворот кермового колеса;
 • виготовляється в заводських умовах під конкретну модель автомобіля;
 • встановлюється за допомогою зривних болтів на штатні кріплення;
 • ключі захищені від несанкціонованого дублювання;
 • оптимальне співвідношення ціни та ефективності захисту;
 • захищений від відкриття відмичками, вандального злому та бампінгу;
 • не залежить від стану акумулятора та інших функцій автомобіля;
 • виключає несанкціоноване закриття, відкривається та закривається тільки поворотом ключа;

Замок рульового валу CONSTRUCT VOLANT повністю прихований під торпедою, назовні виходить лише личинка замку, що гармонійно поєднується з інтер’єром салону.

Замок рульового валу CONSTRUCT VOLANT стійкий до висвердлювання, злому або відкриття відмичками. Використані у його виробництві високоякісні матеріали, у разі спроби охолодження рідким азотом, не стануть крихкими. Механічний протиугінний замок рульового валу CONSTRUCT відрізняється стійкістю до теплових та хімічних навантажень, його робота не залежить від акумулятора або системи електроживлення автомобіля. Конструкція системи виключає ненавмисне замикання пристрою. Після встановлення його на автомобілі зняти пристрій неможливо без застосування електроінструментів та спеціальних навичок.Особлива увага приділяється циліндру замку, який злочинці обов’язково намагатимуться подолати насамперед.Циліндр CONSTRUCT який використовується в замках, має високо секретні технічні рішення, що відповідають вимогам стандартів ЧСН ЄН 1303 та ЧСН ЄН 1627 та вищим класам безпеки за чинними європейськими стандартами.Циліндрична частина оснащена базовим набором з п’ятьма основними пінами та внутрішнім набором пінів, а також додатковими бічними пінами, що гарантує високий рівень безпеки. Досконала конструкція не долається жодним із існуючих руйнівних (наприклад, шляхом руйнування личинки) або неруйнівних способів (наприклад методом «бампінгу»). Має унікальну систему зчитування коду ключа. У комплекті 2 ключі та пластикова сервісна карта для виготовлення дубліката ключа.

Процес виготовлення та випуску виробів марки CONSTRUCT дуже суворо контролюється. Завдяки високій якості технологічного процесу, виробів та робіт, компанія отримала низку сертифікатів якості та нагород у багатьох європейських країнах.

Термін гарантії протиугінних замків CONSTRUCT – 1 рік. Для продовження гарантії до 2-х років необхідно до завершення гарантійного терміну пройти технічний огляд замку в організації, яка здійснила монтаж. Після технічного огляду замку слід поставити печатку у гарантійному талоні із зазначенням дати огляду.

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ І НАШ МЕНЕДЖЕР З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛей!

  контакти
  Для запису на консультацію та за будь-якими запитаннями дзвоніть нам по телефону.

  +380 96 400 50 50
  +380 66 400 50 50
  ЯК НАС ЗНАЙТИ?
  Top
  Як до нас доїхати?
  -