fbpx

КЛЮЧІ З ЧІПОМ ДЛЯ ВАНТАЖІВОК

Всі автомобілі, починаючи з 1995 року, оснащені іммобілайзером. Це зроблено для того, щоб убезпечити автомобіль від викрадення, тому що звичайним ключем без чіпа автомобіль не вдасться завести. Вантажні автомобілі не виняток, і для них також потрібен ключ із чіпом. У вантажний транспорт також як і легковий, останнім часом почали штатно встановлювати систему іммобілайзер. Ця система не дозволяє запустити двигун, якщо в ключі немає правильно запрограмованого транспондера.

Всім відомо, що антикрадіжна система вантажних автомобілів дуже відрізняється від легкового автотранспорту. Ця відмінність створює чимало незручностей для непідготовлених до таких робіт майстрів. Для того, щоб прописати ключ з чіпом до вантажного автомобіля, потрібно мати не тільки досвід, а й спеціальне обладнання, яке дозволяє приєднатися до системи автомобіля. Деякі недосвідчені майстри намагаються прописувати ключі з іммобілайзером звичайним обладнанням, що в результаті роблять це безрезультатно, а то й зовсім виводять з ладу електронну систему автомобіля. Потім потрібно дуже багато часу, щоб відновити систему, а так само чималу суму грошей.

Щоб Ви не потрапили в таку ситуацію, ми рекомендуємо виготовляти ключі з чіпом у наших майстрів, тому що ми маємо неоціненний досвід у такій справі, а також у нас є все новітнє та дороге обладнання, щоб без проблем виготовляти ключі з чіпом для вантажних автомобілів. .

Виготовлення ключів із чіпом для вантажівок – один із пріоритетних напрямків діяльності Сервісного Центру «Автоключ».
Оскільки нерідко вантажний транспорт перевозить цінні вантажі, захист автомобіля виходить на перший план. Одним з найбільш важливих та пріоритетних завдань розробників було убезпечити автомобіль від викрадення завдяки сучасним електронним системам. Так з’явилися ключі із чіпом для вантажівок.

Наші майстри виробляють дублікати ключів із чіпом для вантажівок, а також допомагають їх відновити при повній втраті.

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ І НАШ МЕНЕДЖЕР З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛей!

  контакти
  Для запису на консультацію та за будь-якими запитаннями дзвоніть нам по телефону

  +380 96 400 50 50
  +380 66 400 50 50

  ЯК НАС ЗНАЙТИ?

  Top
  Як до нас доїхати?
  -