fbpx

ЧІП ДЛЯ АВТОЗАПУСКУ

Автозапуск автомобіля – дуже потрібна функція в авто, особливо взимку, коли не доводиться чекати прогріву салону автомобіля, а можна сісти вже в тепле крісло. Для того, щоб прогріти автомобіль, достатньо всього натиснути спеціальну кнопку на брелоку сигналізації. Єдиним та головним призначенням чіпа для автозапуску і є автозапуск двигуна автомобіля.

Але є один нюанс в установці автозапуску на сучасні автомобілі, а все тому, що всі автомобілі оснащені іммобілайзером, і тільки після дозволу цієї системи можна зробити запуск двигуна. У системі автозапуску є блок, куди встановлюється чіп, який зв’язується з іммобілайзером, і дає дозвіл на запуск.

Зазвичай буває так, що установники сигналізацій забирають у власника один із ключів для встановлення сигналізації з автозапуском.

НАВІЩО ПОТРІБен ЧіП?

Для захисту сучасних автомобілів застосовується штатний захисний пристрій іммобілайзер. Таке пристосування блокує основні електричні ланцюги та вузли керування до того моменту, поки не буде враховано кодовий сигнал з чіпа (або транспондера), закладеного в головній частині ключа.

ЧіП ДЛЯ АВТОЗАПУСКУ АВТОМОБІЛЯ

Практикою підтверджено, що періодичний запуск двигуна в автоматичному режимі доцільний при низьких температурах. Автозапуск двигуна реалізується при встановленні на машину автосигналізації з цією опцією. Вирішальна роль при виконанні пуску відведена чіпу, що взаємодіє з антеною іммобілайзера.

ПРИНЦИП РОБОТИ ЧіПА та ПЕРЕВАГИ ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ

При активації автозапуску за керуючим сигналом від автосигналізації, сигнал від ключа або чіпа передається на зчитуючу антену, встановлену на замку запалювання. Після розпізнавання сигналу виконується автоматичний запуск двигуна.

Звернувшись у Сервісний Центр «Автоключ» – Ви не зменшите кількість ключів на руках, заощадите кошти та станете власником сигналізації з автозапуском. Ми виконуємо всі роботи якісно, оперативно та за лояльними цінами.

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ І НАШ МЕНЕДЖЕР З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛей!

  контакти
  Для запису на консультацію та за будь-якими запитаннями дзвоніть нам по телефону.

  +380 96 400 50 50
  +380 66 400 50 50
  ЯК НАС ЗНАЙТИ?
  Top
  Як до нас доїхати?
  -