fbpx

ЗМІНА СЕКРЕТНОСТІ В АВТОМОБІЛЬНИХ ЗАМКАХ

Зміна секретності в автомобільних замках – це процедура зміни коду всередині замку або комплекту замків. Будь-який замок, у тому числі й автомобільний, насамперед складається із секретної частини.Чим більша кількість нарізів у ключі, тим більше варіантів секрету може бути у даного замку, відповідно його важче буде відкрити сторонніми предметами або відмичками, а також дуже низька ймовірність того, що до такого замку підійде якийсь сторонній ключ.

ЗМІНА КОДУ ВСЕРЕДИНІ ЗАМКУ

Дуже потрібна послуга сьогодні, тому що дана процедура дозволяє без особливих витрат змінити секрети під конкретний ключ. Працюючи на сучасному обладнанні, ми забезпечуємо преміальний рівень сервісу для своїх клієнтів, надаючи гарантії на всі послуги. Наші спеціалісти забезпечують якісний сервіс, який передбачає не тільки зміну секретів усередині личинки, але й також обслуговування всіх комплектуючих, що передбачає технічний огляд, чищення та змащення деталей. Перекодування личинки в нашому центрі – це гарантія якості та надійності для вашого замку та запорука безпеки для вашого автомобіля.Змінити секретність замку може знадобитися в тих випадках, якщо було втрачено ключ від автомобіля. За допомогою перекодування личинки можна в найкоротший термін з мінімальними витратами змінити секретність замка під автомобільний ключ. Знімається замок, розбирається, виконується його перекодування, збирається назад і знову ставиться на автомобіль. Підсумком є ​​те, що старий загублений ключ вже не відкриє замок зі зміненим секретом.

У Сервісному Центрі «Автоключ» Ви можете перекодувати або змінити секретність замка будь-якого автомобіля:

 • замок запалювання;
 • дверний замок;
 • замок від бензобака;
 • замок від бардачка (замок від ящика рукавички);
 • замок від капота;
 • замок від багажника.

Основними елементами секрету замка є платівки (рамки) або цугалики (штифти). Їхні розміри грають вирішальну роль у побудові секрету замка.

Щоб замок добре працював і відкривався/закривався за допомогою ключа, обов’язковою умовою є сувора відповідність розмірів ключа та штифтів або рамок, передбачених виробником.

Якщо автовласник прийняв рішення змінити секретність замка, ми готові допомогти у цьому та виконати роботи акуратно та якісно.

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ І НАШ МЕНЕДЖЕР З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛей!

  контакти
  Для запису на консультацію та за будь-якими запитаннями дзвоніть нам по телефону.

  +380 96 400 50 50
  +380 66 400 50 50
  ЯК НАС ЗНАЙТИ?
  Top
  Як до нас доїхати?
  -