fbpx

ПРОГРАМУВАННЯ ключа з чіпом іммобілайзера

ЯК ПРАЦЮЄ ІММОБІЛАЙЗЕР АВТО КЛЮЧА?

У ключі є чіп, на якому записано індивідуальний код через антену іммобілайзера, що знаходиться на замку запалювання. Цей код зчитується та результат зчитування подається на блок іммобілайзера. Якщо код збігається – блок подасть сигнал на блок керування двигуном і машина заведеться. Якщо код не збігається – блокуються різні системи авто, наприклад: бензонасос, стартер та інші вузли які сприяють запуску авто.

У більш старих автомобілях стоять іммобілайзер ключа «перших поколінь» і часта проблема – це вихід з ладу блоку (процесор перестає коректно працювати), це перша ознака того, що автомобіль починає через раз заводитися. У таких випадках найдоцільніше замінити старий блок на новий.

ПЕРЕПРОШИВКА ІММОБІЛАЙЗЕРУ

Перепрошити іммобілайзер авто ключа можна двома способами,

через діагностичний роз’єм (OBD);
за допомогою аналізу блоку іммобілайзера і роботою з пам’яттю блоку.

Функція іммобілайзер ключа обмежується блокуванням запуску та роботи двигуна, в той час, як автосигналізація крім цього: керує центральним замком дверей, подає тривожний сигнал при спробі угону (а у двохсторонніх сигналізаціях і повідомляє про це власнику), дозволяє виконувати дистанційний запуск двигуна, зазвичай має функцію автозапуску для прогріву в холодну пору року та інші опції. Таким чином, іммобілайзер ключа (штатний або додатковий) стає елементом автосигналізації, якщо вона встановлена.

У системах із ручним набором коду для того, щоб вимкнути іммобілайзер ключа, необхідно ввести встановлений власником код. При руйнуванні іммобілайзера ключа або несанкціонованому відключенні, системи автомобіля залишаються блокованими.

У випадку крадіжки / втрати одного ключа з чіпом, де є ймовірність, що ним можуть скористатися, перепрошивається блок, старі ключі видаляються з пам’яті іммобілайзера і записуються лише ті, які є в наявності. Увімкнення та вимкнення іммобілайзера авто ключа має бути доступне тільки господареві автомобіля.

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ І НАШ МЕНЕДЖЕР З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛей!

  Контакти
  Для запису на консультацію та за будь-якими запитаннями дзвоніть нам по телефону.+380 96 400 50 50
  +380 66 400 50 50
  ЯК НАС ЗНАЙТИ?
  Top
  Як до нас доїхати?
  -