Наприкінці 20-го початку 21 століття автомобілі почали укомплектовувати штатними антикрадіжними системами (іммобілайзер), важлива частина якого – є наявність чіпа. Фактично кожен сучасний автомобіль, випущений після 1995 року, має ключі із чіпом. Сам собою ключ необхідний у тому, щоб включати запалення. Далі, якщо ключ відповідає даному автомобілю, він повинен завести цей транспортний засіб. З метою економії власних коштів, а також свого часу, важливо мати додатковий ключ із чіпом, оскільки відновлення ключів з електронікою в кілька разів дорожче, ніж виготовлення додаткового.
Є КІЛЬКА СПОСОБІВ ВИГОТОВЛЕННЯ ЧІПА:
- З копії робочого ключа зчитується код та записується в новий чіп;
- Програмування чіпа в авто – один із найпопулярніших способів виготовлення ключа з чіпом. Ключ програмується безпосередньо в авто спеціальним обладнанням (для коректної роботи чіпа використовується лише оригінальне обладнання);
- Виготовлення ключа із чіпом по блоку іммобілайзера. Найскладніший спосіб виготовлення чіпа, оскільки з блоку зчитується потрібна інформація і записується в неї новий чіп (для такої роботи потрібні глибокі знання в роботі з електронікою авто).
Чіп-ключ є у більшості сучасних автомобілів: цей пристрій допомагає не тільки полегшити деякі дії, наприклад, прогріти машину, не виходячи з дому чи офісу, але й захистити авто від викрадення. Для того, щоб зробити роботу пристрою безпечною, виготовляють спеціальний чіп для автозапуску. Він має свій принцип роботи, згідно з яким пристрій може обмінюватися сигналами з ключем.
Працює це так:
- Від чіпа, розташованого в ключі, надходить сигнал на іммобілайзер автомобіля.
- Після цього активується автозапуск.
- Вмикається антена, що зчитує інформацію.Вона вбудована в замок запалювання.
- Відбувається запуск двигуна після того, як система розпізнає, що сигнал був поданий саме з того ключа, що належить автомобілю.
У Сервісному Центрі “Автоключ” можна виготовити автоключі з чіпом на будь-який автомобіль, де Ви отримуєте якісну роботу з гарантією.