fbpx

СПЕКТР РОБіТ: ЦЕНТРАЛЬНІ ЗАМКИ та СКЛОПІДЙОМНИКИ

Центральні замки значно полегшують відмикання/замикання авто.
На більш сучасних авто присутня функція паралельного керування всіма дверима (центральний замок, при замиканні водійським ключем – замикаються і всі інші двері, те ж саме і з відмиканням).

Для підтримки даної опції на старих автомобілях, необхідно додатково установити приводи дверей та багажника, які підключаються до блоку центрального замку.
У свою чергу електромотори механічно з’єднані з механізмами, що замикають двері. Зручність цієї системи – дистанційне керування замками за допомогою брелока.

Також для практичності можна організувати дистанційне відкриття багажного відсіку для завантаження/вивантаження багажу. Це особливо актуально на транспортних засобах на кшталт  фургона. Перевага вищесказаної схеми в тому, що салон залишається закритим у процесі наповнення багажного відсіку, і в нього не може потрапити зловмисник, що забезпечує безпеку Вашого автомобіля.

Напевно, всі використовували ручні склопідйомники, і всі будуть згодні, що є більш сучасне рішення, а саме, його електричний аналог. Перевага електричного склопідйомника полягає у простоті використання навіть для дитини. Для того, щоб скло піднялося або опустилося, достатньо однієї дії – має бути натиснуто кнопку склопідйомника вгору або вниз.

У Сервісному Центрі «Автоключ» майстри допоможуть у вирішенні проблем і ваші центральні замки та склопідйомники знову працюватимуть.

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ І НАШ МЕНЕДЖЕР З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛей!

  контакти
  Для запису на консультацію та за будь-якими запитаннями дзвоніть нам по телефону.

  +380 96 400 50 50
  +380 66 400 50 50
  ЯК НАС ЗНАЙТИ?
  Top
  Як до нас доїхати?
  -