fbpx

ЕЛЕКТРОННІ СИСТЕМИ ЗАХИСТУ

Зручним та ефективним елементом СИСТЕМИ ЗАХИСТУ АВТОМОБІЛЯ Є АНТИКРАДІЖНИЙ ІММОБІЛАЙЗЕР

Саме слово «immobiliser» перекладається з англійської як «той, що позбавляє руху». Звідси стає зрозумілим і принцип роботи системи – іммобілайзер у стані охорони запобігає запуску двигуна авто або блокує основні ланцюги та системи автомобіля, щоб запобігти його нормальній роботі.

Автомобільні іммобілайзери, які встановлюють виробники безпосередньо на заводі, називаються штатними. Такі антикрадіжні іммобілайзери не забезпечують високого рівня захисту автомобіля.

Автомобільний іммобілайзер, встановлений на заводі, має істотний недолік – його електронна мітка практично завжди вбудована в корпус ключа запалювання, а зчитувач – замок запалювання. Для нейтралізації заводського іммобілайзера досвідченому викрадачу знадобиться кілька хвилин. Іммобілайзери, що встановлюються додатково, є позаштатними і забезпечують значно вищий рівень захисту від викрадення. Розташування блоку позаштатного іммобілайзера складно виявити, тому від’єднати його просто і швидко не вдасться.

Антикрадіжний іммобілайзер непомітний у салоні авто – тому навіть якщо злодій зможе потрапити всередину, на нього чекатиме сюрприз. Таким чином, іммобілайзер зможе змінити плани злодія – швидкого викрадення не вийде, а автовикрадачі зазвичай залишають машину, яку не вдалося викрасти за 5-7 хвилин.

Найпопулярнішими сьогодні є контактні та безконтактні іммобілайзери.

Для зняття контактного іммобілайзера з охорони достатньо додати мітки до зони зчитування.

Безконтактний іммобілайзер не вимагає від власника авто жодних дій, крім наявності при собі мітки (брелок). Система блокування ставить авто на охорону, коли в радіусі зчитування немає мітки.

Ще одним плюсом на користь автомобільного штатного іммобілайзера є відсутність необхідності постановки під охорону. Контактний та безконтактний іммобілайзер спрацьовують автоматично.

Серед переваг, які надає позаштатний протиугінний іммобілайзер, — складність виявлення системи в салоні. При відносній простоті монтажу демонтувати протиугінний іммобілайзер дуже складно.

Електронні системи захисту Ви можете встановити у нашому Сервісному Центрі "Автоключ":

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ І НАШ МЕНЕДЖЕР З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛЕЙ!

  контакти
  Для запису на консультацію та за будь-якими запитаннями дзвоніть нам по телефону.

  +380 96 400 50 50
  +380 66 400 50 50
  ЯК НАС ЗНАЙТИ?
  Top
  Як до нас доїхати?
  -