fbpx

Корегування пробігу автомобіля

Коригування пробігу автомобіля – це досить поширена послуга, яка застосовується в різних випадках.

1. Заміна блоків ABS
2. Заміна блоків керування двигуном
3. Заміна приладової панелі

Коригування спідометрів виконується різними способами. Багато залежить від типу вашого авто та року його випуску. Це впливає на те, чи потрібно знімати приладову панель чи ні.

У багатьох автомобілях пробіг зберігається не тільки в панелі приладів, а й в інших блоках, як, наприклад, у BMW, Audi, Mercedes, Volkswagen. При заміні будь-якого з блоків будуть некоректні показання пробігу автомобіля.

У таких випадках можна скоригувати правильний пробіг у всіх блоках.
Для таких робіт потрібне спеціалізоване обладнання. Звертаючись до неспеціалізованих сервісних центрів, у Вашому автомобілі можуть пошкодити область пам’яті, де зберігається пробіг і відновлення даних буде в рази дорожче.

На нових авто коригування пробігу автомобіля в основному здійснюється за допомогою підключення спеціальних пристроїв корекції до стандартного гнізда для проведення діагностики. Наявність спеціальних приладів обов’язково, як, втім, і високої кваліфікації у людини, яка втручатиметься в електроніку Вашого автомобіля.

У нашому Сервісному Центрі “Автоключ” Ви можете скористатися послугою коригування пробігу автомобіля з гарантією на виконані роботи.

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ І НАШ МЕНЕДЖЕР З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАлей!

  контакти

  Для запису на консультацію та за будь-якими запитаннями дзвоніть нам по телефону.

  +380 96 400 50 50
  +380 66 400 50 50

  ЯК НАС ЗНАЙТИ?

  Top
  Як до нас доїхати?
  -