fbpx

ДІАГНОСТИКА, ВІДНОВЛЕННЯ, РЕМОНТ І ПЕРЕБІРКА АКУМУЛЯТОРІВ ЕЛЕКТРОВЕЛОСИПЕДІВ

Електровелосипеди – створені для того, щоб дарувати задоволення від переміщень і практично не вимагають ніякого обслуговування, обмежуючись підкачуванням коліс. Відсутність необхідності обслуговування, щоправда, не скасовує можливість поломки та поняття ресурсу. В електричних велосипедах на третьому місці за ресурсом після покришок та колодок, особливо серійних моделях відомих виробників Ecobahn Eltreco Volteco Wellness, зазвичай стоїть літій-іонний акумулятор. Вихід із ладу зазвичай пов’язані з поломкою плати управління акумулятором – БМС.

Зниження ємності осередків та акумулятора

Залежно від класу електровелосипеда в них встановлюються акумулятори різної хімії (18650 лі-іон, з добавкою нікелю, марганець кобальту, літій-полімерні і т.д.), а залежно від типу хімії акумулятори відрізняються і ресурсом. Ресурс АКБ велосипеда починається від 300 циклів заряд-розряд у бюджетних моделей на дешевій хімічній композиції літій-іонних акумуляторів до 1000 циклів для якісних літієвих акумуляторів. LiFePO4 акумулятори рідко встановлюють на серійні електробайки, але їхній ресурс до 2000 циклів заряд-розряд дозволяє менше думати про втрату ємності.

Розбалансування акумуляторної складання

Якщо електровел та його батарея виготовлені якісно та експлуатувалися дбайливо, то вихід з ладу їм не страшні, але через кілька років успішної експлуатації можливе значне скорочення дистанції пробігу. У цьому випадку все теж не так однозначно. Якщо пробіг скоротився після зимового зберігання, то, можливо, це привід вважати, що її елементи виробили свій ресурс. Можливо один із її елементів має більший внутрішній опір і, відповідно, більший саморозряд. У такому разі необхідно його «витягнути» і продовжити користуватися хімічним джерелом струму, як і раніше. При сильному розбалансуванні штатне БМС і зарядний пристрій можуть не впоратися з балансуванням, і необхідна пряма зарядка паралелі, що просіла. Періодична підзарядка АКБ, а краще цикл заряд-розряд-заряд допоможуть уникнути таких питань. Якщо виробник байка ECOFFECT, Ecobahn, E-motions, Eltreco, Elbike з відповідальністю підходить до сортування осередків перед збиранням, ризик розбалансування при зберіганні мінімальний.

Заміна осередків літієвого акумулятора або перебирання

Якщо все вище написане не про вас, але літієва збірка значно скоротила обсяг енергії, що віддається, то, швидше за все, ресурс елементів добігає кінця. Ми, в майстерні електровелосипедів ВольтБайкс для перевірки ємності і нового і БУ акумулятора проводимо розрядку на розрядному стенді з певною силою струму розряду і отримуємо значення енергії, що реально віддається акумулятором. Якщо ємність скоротилася на 40-60%, то потрібна заміна. Купувати новий акумулятор не потрібно, можна замовити перебирання батареї та заощадити на вартості БМС. Перебірка також дозволяє поставити якісні осередки, що використовуються тільки в дорогих моделях електровелосипедів FLYGEAR, MOTUS, GOOSE CARDAN, UBERBIKE, PEDEGO, A2B, Velectric system та осередки підвищеної ємності.

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ І НАШ МЕНЕДЖЕР З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛей!

  контакти
  Для запису на консультацію та за будь-якими запитаннями дзвоніть нам по телефону

  +380 96 400 50 50
  +380 66 400 50 50
  ЯК НАС ЗНАЙТИ?
  Top
  Як до нас доїхати?
  -